GÜVTEM Şirketler Grubu

VIP Koruma ve Özel Güvenlik

Güvtem Özel Güvenlik tarafından görevlendirilen profesyonel yakın koruma personeli, koruduğu kişinin sosyal statüsü ile imajına uygun görüntü ve tavır sergiler.

VIP koruma personelimiz; VIP koruma taktikleri, VIP atış teknikleri, iletişim teknikleri, protokol kuralları, ileri sürüş teknikleri ile ateşli silahları kullanma konusunda uzmandır. Koruma hizmetlerimiz; konutta, seyahatte, işyerinde ve her türü sosyal hayatın içinde kesintisiz devam eden bir süreçtir.

Yakın koruma personelimiz her türlü durumda, özellikle stres ve yüksek risk koşulları altında durum değerlendirmesi yapabilme, tehdidi anında değerlendirerek gerekli önleyici tedbirleri derhal alabilme, her an ve ortamda güvenliği şartlara göre planlama, muhtemel güvenlik risklerini önleme ve kontrol etmede yetkindir. Personelimiz bu konuda özel eğitimli ve sertifikalıdır. Koruduğumuz her şahıs için güvenli ortamlar yaratırız.

Icon Image

GÜVENLİKTE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN

Tesislerin üretim ve hizmet faaliyetlerinin maksimum kapasitede gerçekleştimesi gereklidir. Bu yüzden de kendi alanında rakiplerinin önüne geçebilecek kalite standartına erişebilmesi için sektöre odaklanmak, talepleri doğru ölçmek ve bu doğrultuda faaliyet göstermelidir.Alanında dünya standartlarında hareket etmek şirketimizin ve çalışanlarımızın ortak görevi ve misyonudur.Sizin daha güçlü faaliyet gösterebilmeniz için yıllardır sahip olduğumuz deneyimimizle geleceğe doğru daha sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz.

Icon Image

NEDEN GÜVTEM ?

Güvtem Şirketler Grubu 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Yönetmelik hükümleri esaslarına göre en üst düzeyde kaliteli, dürüst ve ilkeli hizmet vermeyi amaçlar. Güvenlik kadrolarımız ve entegre güvenlik sistemlerimiz ( personel , teçhizat , teknoloji , prosedür ) ile pek çok sektörde edindiğimiz tecrübe ve yüksek kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile aşağıda belirtilen alanlarda kurum ve kuruluşa özel güvenlik hizmeti sunulmaktadır.

VIP Koruma ve Özel Güvenlik

İNSAN KAYNAKLARI İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
VIP Koruma ve Özel Güvenlik

İLETİŞİM İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
2024 © ÖZEL GÜVENLİK / TEMİZLİK / ÜRETİM DESTEK HİZMETLERİ. All Rights Reserved.