BİZ KİMİZ

GÜVTEM Şirketler Grubu

1999 yılında güvenlik temizlik ve üretim destek hizmetleri alanlarında faaliyete başlayan ve hizmet sektöründe önemli bir boşluğu doldurmuş olan, güv-tem ltd. şirketi kısa zamanda büyük bir gelişme ve aşama kaydederek hizmet sektöründe TS EN IS0 9001: 2023 kalite yönetim sistemlerine göre çalışan TSE belgeli sayılı firmaların başında gelmektedir. 5188 sayılı özel güvenlik kanununun çıkması ile güvenlik hizmetleri alanındaki başarılı çalışmalarını ÖZ-GÜV ÖZEL GÜVENLİK LTD. ŞİRKETİ adı altında devam ettirmektedir.Her gün büyüyen yapımızla ve 1300’ ü aşkın deneyimli personelimiz ile, modern cihaz ve ekipmanlarıyla kaliteli profesyonel hizmetini ilke edinen GÜV-TEM şirketler grubu çalışanlarının eğitimi, motivasyonu ve memnuniyeti alanlarında da yatırımlarına devam etmektedir.Grubumuz, Türkiye odalar birliğinde meclis üyeliği, bursa ticaret ve sanayi odasında (BTSO) meclis üyeliği, ve ayrıca, Türkiye özel güvenlik federasyonunda da yönetim kurulu üyeliği ile sektörümüzü temsil etmektedir.

  • Müşteri Odaklı
  • Yenilikçi
  • Tecrübeli Ekip
GÜVTEM

Vizyon & Misyon

Icon Image

Vizyonumuz

Hizmet kalitesi, müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmadaki kararlılığı, eğitimli ve profesyonel kadrosu, çağdaş altyapısı ve öncü uygulamalarıyla; hizmet sektöründe model oluşturmak ve ilk akla gelen seçkin hizmet sağlayıcılardan biri olmak için sürekli eğitim ve gelişim vizyonuyla emin adımlarla ilerlemektedir.

Icon Image

Misyonumuz

Çalışma ve yaşam alanlarınızın, ailenizin, sevdiklerinizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin özgürlüklerini kısıtlamadan ve tehlikeye atmadan minimize etmeyi misyon edinmiştir.Dinamik kadrosuyla Türkiye'nin her yerine en iyi hizmeti sunan firma olmaktır.

Hakkımızda

İNSAN KAYNAKLARI İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
Hakkımızda

İLETİŞİM İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
2024 © ÖZEL GÜVENLİK / TEMİZLİK / ÜRETİM DESTEK HİZMETLERİ. All Rights Reserved.