GÜVTEM Şirketler Grubu

Alışveriş Merkezi Güvenliği

Plaza ve AVM yönetimlerinin talepleri doğrultusunda, güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak için gerekli planlama ile elektronik ve fiziki güvenlik önlemlerinin alınması sağlanır. Uygulama yapılan meskenin, aynı zamanda prestijini artırıp seçkin bir yaşam alanı haline gelmesi sağlanır.

Ticaret ve alışveriş merkezlerindeki muhtemel risklerin önlenmesi ve bu merkezlerde güvenlik temelinde müşteri memnuniyetinin sağlanmasında hassas davranan Güvtem Özel Güvenlik, tüm ticaret ve alışveriş merkezlerinde; bilgi birikimi, tecrübesi ve profesyonel kadroları ile teknolojik ekipmanlara ağırlık veren sistemleriyle size uygun güvenlik çözümleri sunar. Güvtem Özel Güvenlik ticaret ve alışveriş merkezlerindeki profesyonel yaklaşımıyla tüm ziyaretçilerin güven ve huzur duygusu içerisinde alışverişlerini yaparken, kendilerini esenlik dolu bir yaşam merkezinde hissetmelerine ve işletmenin kalitesine ilave değerler katar.

Icon Image

GÜVENLİKTE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN

Tesislerin üretim ve hizmet faaliyetlerinin maksimum kapasitede gerçekleştimesi gereklidir. Bu yüzden de kendi alanında rakiplerinin önüne geçebilecek kalite standartına erişebilmesi için sektöre odaklanmak, talepleri doğru ölçmek ve bu doğrultuda faaliyet göstermelidir.Alanında dünya standartlarında hareket etmek şirketimizin ve çalışanlarımızın ortak görevi ve misyonudur.Sizin daha güçlü faaliyet gösterebilmeniz için yıllardır sahip olduğumuz deneyimimizle geleceğe doğru daha sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz.

Icon Image

NEDEN GÜVTEM ?

Güvtem Şirketler Grubu 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Yönetmelik hükümleri esaslarına göre en üst düzeyde kaliteli, dürüst ve ilkeli hizmet vermeyi amaçlar. Güvenlik kadrolarımız ve entegre güvenlik sistemlerimiz ( personel , teçhizat , teknoloji , prosedür ) ile pek çok sektörde edindiğimiz tecrübe ve yüksek kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile aşağıda belirtilen alanlarda kurum ve kuruluşa özel güvenlik hizmeti sunulmaktadır.

Alışveriş Merkezi Güvenliği

İNSAN KAYNAKLARI İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
Alışveriş Merkezi Güvenliği

İLETİŞİM İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
2024 © ÖZEL GÜVENLİK / TEMİZLİK / ÜRETİM DESTEK HİZMETLERİ. All Rights Reserved.