GÜVTEM Şirketler Grubu

Para ve Kıymetli Eşya Güvenliği

Kıymetli evrak, para, kolleksiyon ve benzeri malzemelerin bir noktadan, bir noktaya transferi sırasında oluşabilecek risklere karşı personel ve ekipman (Zırhlı Araç, Silah) temin edilerek, transferin hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır.Artan suç oranları ve teknolojinin kötüye kullanımı ile aşılabilir hale gelen akıllı sistemler insan gücünün güvenlik alanında da hala gerekli olduğunu gösteriyoruz. Bu yüzden kıymetli eşyalarınızın profesyonel bir güvenlik hizmeti ile korunuyor olması sorumluluğunuz altında olan nakit, kıymetli mal, evrak ya da madenlerin güvenliğini temin etmek adına hayati bir önem taşımaktadır.

Icon Image

GÜVENLİKTE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN

Tesislerin üretim ve hizmet faaliyetlerinin maksimum kapasitede gerçekleştimesi gereklidir. Bu yüzden de kendi alanında rakiplerinin önüne geçebilecek kalite standartına erişebilmesi için sektöre odaklanmak, talepleri doğru ölçmek ve bu doğrultuda faaliyet göstermelidir.Alanında dünya standartlarında hareket etmek şirketimizin ve çalışanlarımızın ortak görevi ve misyonudur.Sizin daha güçlü faaliyet gösterebilmeniz için yıllardır sahip olduğumuz deneyimimizle geleceğe doğru daha sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz.

Icon Image

NEDEN GÜVTEM ?

Güvtem Şirketler Grubu 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Yönetmelik hükümleri esaslarına göre en üst düzeyde kaliteli, dürüst ve ilkeli hizmet vermeyi amaçlar. Güvenlik kadrolarımız ve entegre güvenlik sistemlerimiz ( personel , teçhizat , teknoloji , prosedür ) ile pek çok sektörde edindiğimiz tecrübe ve yüksek kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile aşağıda belirtilen alanlarda kurum ve kuruluşa özel güvenlik hizmeti sunulmaktadır.

Para ve Kıymetli Eşya Güvenliği

İNSAN KAYNAKLARI İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
Para ve Kıymetli Eşya Güvenliği

İLETİŞİM İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
2024 © ÖZEL GÜVENLİK / TEMİZLİK / ÜRETİM DESTEK HİZMETLERİ. All Rights Reserved.