GÜVTEM Şirketler Grubu

Gösteri ve Spor Organizasyonları Güvenliği

Spor organizasyonlarında, konser ve sahne gösterilerinde kalabalıkların kontrolü, toplulukların psikolojik yapıları ve şiddet eğilimli yaklaşım potansiyeli dikkate alınarak, ilgili yönetim ve genel kolluk kuvvetleriyle koordineli bir yapıda güvenlik tedbirleri alınmaktadır.

Profesyonel çalışanlarımızca sürekli risk analizleri yapılarak bu tür etkinliklerde hangi noktalarda ne tür olaylar yaşanabileceği değerlendirilerek, gerekli koruma ve güvenlik sistemleri kurulmakta ve görev yerinin özelliğine uygun yetkin özel güvenlik görevlilerinin çalıştırılması esas alınmaktadır.

Uygulamalarımızın temelinde sadece yasakları uygulayan ve kurallara uymayanlara güç kullanan bir anlayış değil, potansiyel olayları sezen ve insanları yatıştıran, rahatlatan, şiddet eğiliminden uzaklaştıran ikna yöntemine dayalı önleyici ve caydırıcı yaklaşımlar yer almaktadır.

Icon Image

GÜVENLİKTE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN

Tesislerin üretim ve hizmet faaliyetlerinin maksimum kapasitede gerçekleştimesi gereklidir. Bu yüzden de kendi alanında rakiplerinin önüne geçebilecek kalite standartına erişebilmesi için sektöre odaklanmak, talepleri doğru ölçmek ve bu doğrultuda faaliyet göstermelidir.Alanında dünya standartlarında hareket etmek şirketimizin ve çalışanlarımızın ortak görevi ve misyonudur.Sizin daha güçlü faaliyet gösterebilmeniz için yıllardır sahip olduğumuz deneyimimizle geleceğe doğru daha sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz.

Icon Image

NEDEN GÜVTEM ?

Güvtem Şirketler Grubu 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Yönetmelik hükümleri esaslarına göre en üst düzeyde kaliteli, dürüst ve ilkeli hizmet vermeyi amaçlar. Güvenlik kadrolarımız ve entegre güvenlik sistemlerimiz ( personel , teçhizat , teknoloji , prosedür ) ile pek çok sektörde edindiğimiz tecrübe ve yüksek kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile aşağıda belirtilen alanlarda kurum ve kuruluşa özel güvenlik hizmeti sunulmaktadır.

Gösteri ve Spor Organizasyonları Güvenliği

İNSAN KAYNAKLARI İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
Gösteri ve Spor Organizasyonları Güvenliği

İLETİŞİM İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
2024 © ÖZEL GÜVENLİK / TEMİZLİK / ÜRETİM DESTEK HİZMETLERİ. All Rights Reserved.