GÜVTEM Şirketler Grubu

Fabrika,Plaza ve İş Merkezi Güvenliği

Ülkemizin ekonomisinde önemli yeri olan ve üretimin can damarı durumundaki sanayi kuruluşları ve fabrikalar ile bunların konuşlu olduğu organize sanayi bölgelerinin genelde alan hakimiyeti, özelde ise her tesisin hassasiyetlerine bakılarak kritik tesis koruması mantığıyla korunması esas alınmaktadır. Söz konusu organize sanayi bölgelerinin genel güvenliği ile bu bölgelerde konuşlu her bir fabrika ve tesisin başta terör eylemleri ve sabotajlar olmak üzere tüm asayiş olayları ve hırsızlıklardan korunması için teknoloji ile entegre edilmiş, genel kolluk kuvvetleriyle koordineli, profesyonel personelimiz yönetiminde sistemli ve etkin çözümler sunulmaktadır.

Icon Image

GÜVENLİKTE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN

Tesislerin üretim ve hizmet faaliyetlerinin maksimum kapasitede gerçekleştimesi gereklidir. Bu yüzden de kendi alanında rakiplerinin önüne geçebilecek kalite standartına erişebilmesi için sektöre odaklanmak, talepleri doğru ölçmek ve bu doğrultuda faaliyet göstermelidir.Alanında dünya standartlarında hareket etmek şirketimizin ve çalışanlarımızın ortak görevi ve misyonudur.Sizin daha güçlü faaliyet gösterebilmeniz için yıllardır sahip olduğumuz deneyimimizle geleceğe doğru daha sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz.

Icon Image

NEDEN GÜVTEM ?

Güvtem Şirketler Grubu 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Yönetmelik hükümleri esaslarına göre en üst düzeyde kaliteli, dürüst ve ilkeli hizmet vermeyi amaçlar. Güvenlik kadrolarımız ve entegre güvenlik sistemlerimiz ( personel , teçhizat , teknoloji , prosedür ) ile pek çok sektörde edindiğimiz tecrübe ve yüksek kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile aşağıda belirtilen alanlarda kurum ve kuruluşa özel güvenlik hizmeti sunulmaktadır.

Fabrika,Plaza ve İş Merkezi Güvenliği

İNSAN KAYNAKLARI İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
Fabrika,Plaza ve İş Merkezi Güvenliği

İLETİŞİM İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ
2024 © ÖZEL GÜVENLİK / TEMİZLİK / ÜRETİM DESTEK HİZMETLERİ. All Rights Reserved.